Pro 3D vizualizace zahrady používáme nejnovější verzi jednoho z nejlepších evropských 3D programů určených pro bezkonkurenční návrhy zahrad, střešních zahrad, předzahrádek, teras, parků i veřejné zeleně, včetně jezírek a bazénů a prezentaci projektů s importovanými 3D objekty. Program  využíváme  i pro tvorbu videí průchodů, které dokáží simulovat pohyb v  zahradě v jakoukoliv roční i denní dobu, případně vytvořit i libovolnou růstovou fázi navržené zahrady. V programu dokážeme navrhnout malé zahrádky i veřejné plochy do 40 ha což jsou rozměry plochy o maximální velikosti 640 x 640 metrů. Půdorys importujeme  jako 2D výkres ve formátech DWG i DXF, případně  použijeme  obrázek z mapového podkladu Google Earth, Mapy CZ nebo Katastru nemovitostí. Naši klienti velmi oceňují výstupy z programu NBL Photo Designer 2020, pomocí kterého dokážeme do fotografií současného stavu zahrady doplnit obrázky navržených rostlin i dalších úprav zahrady.

Hlavní novinkou nové verze 2020 je 64-bitová verze programu, která umožňuje zpracování velkých projektů i import složitých 3D modelů ve formátu SKP. 

Součástí programu je rozsáhlá knihovna 3D prvků. Do knihovny 3D prvků se mohou doplňovat uživatelské 3D modely importované ve formátu SKP. Novinkou je import 3D modelů ve formátu SketchUp 2020. Importované modely mohou být výrazně větší než u starších verzí programu.  
Další novinkou je další rozšíření knihoven rostlin UltraRes Plants o nové kategorie i nové rostliny v původních kategoriích.

  

Hoffmannova vila, Praha 4 – Podolí